AŞAĞI KAYDIR

Peyzaj Planlama Proje, Danışmanlık, Bakım ve Uygulama

Geçmişten geleceğe hep daha iyisini planlıyoruz…

Peyzaj Planlama Proje, Danışmanlık, Bakım ve Uygulama

Peyzaj Planlama Proje, Danışmanlık, Bakım ve Uygulama

Peyzaj Planlama

2003 Senesinde peyzaj sektörüne ilk adım attığımız yıllardan bu yana heyecanımızı hiç yitirmeden çalışmalarımıza maksimum özveri ile devam etmekteyiz.Önce Peyzaj Planlama olarak şahıs firması adı altında kurulan firmamız, sonraki yıllarda büyüyerek Peyzaj Planlama Limited Şirketi olarak faliyetlerine devam ediyor...

Yapmış olduğumuz tüm işlerde müşterilerimizden kazandığımız dostluklar ve memnuniyetler ile büyüdük. Ve bu güç bize her yeni işimizde daha iyisini yapma gücü aşıladı. Almış olduğumuz mimarlık eğitimini en ileri teknolojik altyapıları kullanarak projelerimize aktarıyor ve yetişmiş konusunda uzman teknik kadromuz ile hayata geçiriyoruz.

Bugün geldiğimiz noktada geçmiş tecrübelerimizden aldığımız kuvvet ile bir çok kurumsal firmaya ve inşaat firmalarına danışmanlık yapar hale geldik. Hem yurt içinde, hem de yurt dışında yaklaşık bir buçuk milyon metrekare üzerinde proje çizmiş , iki yüze yakın uygulamaya imza atmış bulunuyoruz.
Tüm dünyada seçkin markalardan oluşan yaklaşık otuzun üzerinde farklı partner iş ortağımız ile kalitemizi her zaman ileriye taşımaya çalışıyor ve daha iyisini hedefliyoruz. İşimize olan saygımız bizi kimi zaman dünyanın öteki ucuna bir fuara, kimi zaman ise bir projeye taşıyor. Bu sayede tüm teknolojik yenilikleri, yayınları, malzemeleri tanıyıp öğreniyor ve kullanma şansı yakalıyoruz.

Geçmişten geleceğe hep daha iyisini planlıyoruz…

Peyzaj Planlama

01.
0
TAMAMLANMIŞ PROJE
0
MÜŞTERİ
0
YILLIK DENEYİM
0
KİŞİLİK EKİP

EKİBİMİZ

Geçmişten geleceğe hep daha iyi işler için planlıyoruz

sami-berk-ediz_2.jpg

Sami Berk Ediz

PEYZAJ MİMARI / KURUCU ORTAK

İstanbul'da dünyaya geldi.Beşiktaş Lisesinden mezun olduktan sonra, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümünde lisans eğitimini tamamladı.Hem mesleğini geliştirmek, hem de lisan eğitimini tamamlamak üzere 6 ay İngiltere'de yaşadı.Özellikle İngiltere'de bulunduğu sürede klasik İngiliz Bahçeleri konusunda kendisini geliştirme fırsatı yakaladı.Ülkeye döndüğünde sektörde öncü peyzaj firmalarında mimarlık, teknik müdürlük ve yöneticilik yaptı.2008 senesinde önce tasarım ofisi olarak şahıs firması olan Peyzaj Planlamayı kurdu.Sonrasında proje ofisini büyülterek uygulama,danışmanlık, bahçe market ve fidanlık ile firmayı büyülterek geliştirdi.Halen kurucu ortağı olduğu Peyzaj Planlama firmasının şantiyelerinden sorumlu mimarı olarak çalışmaktadır.

sinem-ediz_1.jpg

Sinem Ediz

PEYZAJ MİMARI / KURUCU ORTAK

Çamlıca Kız Lisesinden mezun olduktan sonra Güzel Sanatlar Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümünü kazandı.Başarılı bir okul yaşantısı geçirerek üstün onur belgesi ile 2003 senesinde mezun oldu.Akademik kariyer hedefi ile İngiltere'de 5 ay eğitim aldı.Ancak ülkeye döndüğünde fikrini değiştirerek Türkiye'nin peyzaj duayenlerinden olan İtalyan asıllı Riccardo Disperati'nin yanına girerek uzun yıllar birlikte çalışma fırsatı elde etti.Peyzaj projesi alanında bir çok farklı projede imzasının bulunması, yapmış olduğu projelerde ödüller edinmiş olması kendisini bu alanda farklı bir kariyer sahibi yaptı. 2010 yılından beri Peyzaj Planlama da kurucu ortak, fidanlık ve proje müdürü olarak çalışmaktadır.Halen yurtiçinde ve yurtdışında bir çok seçkin projede çalışmaktadır.

Emre Yılmaz

Pazarlama ve Satış

Yalova Anadolu Lisesi'nde okuduktan sonra, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde Ziraat eğitimini tamamladı. Türkiye'nin sayılı arboretumlarından olan Sn.Hayrettin Karaca'nın kurmuş olduğu Yalova Karaca Arboretumun'da üretim bölümünde Fide Yetiştirme Şefi olarak görev aldı. 1,5 yıl burada çalıştıktan sonra kendi isteği ile Yalova Tigem arazine kurulan Yalova Garden A.Ş. çatısı altındaki ortak firmalarda 4 yıla yakın satış,satın alma ve lojistik alanlarında çalıştı. Peyzaj Planlama'da fidanlık sorumlusu olarak satış ve pazarlama departmanında görev almaktadır.

Hüseyin Tosun

FİDANLIK VE ÜRETİM SORUMLUSU

Fedai Aslan

TEKNİK PERSONEL

Mehmet Salih

TEKNİK PERSONEL

02.